Fotoğraf Çekimi

Şirketiniz ve sizin için profesyonel fotoğraf çekimleriyle sizi tanıtalım.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://945medya.com/wp-content/uploads/2021/04/photo.png

Doktor Fotoğraf Çekimi

Sağlık sektörü odaklı dijital medya ajansı olarak bugüne kadarki deneyimlerimizden yola çıkarak söylemeliyiz ki; fotoğraf çekimi, “yaratılmak istenen algının ya da imajın” başarıyla elde edilmesi konusunda önemli rol oynamaktadır. Doktorlarımızın fotoğraflarının çekilmesi, web sitesine uygun kalitede ofis ve muayahane görüntülerinin hazırlanması gibi çeşitli fotoğraf çekimi süreçleri; doktorlara “daha kurumsal bir kimlik ve profesyonellik” kazandırmaktadır.

Web sitelerde Kullanılacak Görseller Özgün Olmalı!

Google gibi arama motorlarında “her şeyi” bulabiliyor olmanın da elbette sıkıntıları var. Beğendiğimiz bir resmi ya da görüntüyü “bizimmiş” gibi kullanmak her ne kadar normal olarak algılansa da ne yazık ki bu “telif hakları” davalarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle; işini seven ve rakiplerinden önde olmak isteyen tüm web site sahiplerinin “çalıntı” hiçbir içerik ve görüntüyü barındırmaması gerekmektedir. Google’ın da önem verdiği bir konu olan “çalıntı içerik ya da görüntü” olgusu, SEO çalışmalarını da ciddi anlamda olumsuz yönde etkileme potansiyeline sahiptir. Bu sebepten ötürü; web sitenizde kullanılacak tüm görsel metaların “özgün” olması; hem sizin imajınız hem de Google SEO çalışmalarınız için oldukça önemlidir.

9:45 Medya’nın Fotoğraf Çekimi Hizmetinden Hemen Faydalanın!

Teknolojinin hızla ilerlemesi sonucunda artık “fotoğraf çekimi” de ve fotoğrafların elde edilmesi ve diijital ortamda kullanılması da oldukça kolaylaştı. Web sitesi tasarımına göre belirlenen bölgelerde kullanılacak fotoğrafları “çektirmek” ise yukarıda bahsettiğimiz gibi her açıdan önemli bir konu. Profesyonel fotoğraf çekimi ile sizi ya da ofisinizi çekiyor gerek web site tasarımında gerekse de sitenizin galeri bölümüne özel olarak hazırlıyor ve yayına alıyoruz.

9:45 MEDYA

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız.Bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

9:45 MEDYA

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız. Bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

İletişimde Kalalım

945 Medya hakkındaki en son haberleri ve güncellemeleri takip etmek için, sadece e-posta adresinizle abone olun.

    © Copyright 2021. 945medya.com Tüm Hakları Saklıdır.

    © Copyright 2021. 945medya.com Tüm Hakları Saklıdır.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image