Biz Kimiz?

Dijital dünyayı her yönüyle içselleştirmiş, pazarlama odaklı yenilikçi ve güçlü bir ekibiz.
Birçok büyük projenin altına imzamızı attık ve yeni başarılar için çalışıyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://945medya.com/wp-content/uploads/2021/04/biz5.png

Haydi Tanışalım!

9:45 Medya ,olarak doktorlara yeni hastalar kazandırırken dijital çağın sağlık sektörü ve sağlık profesyonellerine sunduğu tüm imkanları fırsata çevirip, bütünleşik pazarlama iletişimi sunar.

Sağlık Sektörü Odaklı Dijital Medya Ajansı kimliğimizle, dijital mecralarda sağlık sektörü çalışanları için neler yapabileceğimizi 2013 yılından itibaren tecrübe edindik. Doktor Web Sitesi, Google Optimizasyonu, Google Reklamları, Sosyal Medya Danışmanlığı ve daha birçok farklı dijital platformu ve reklam alanlarını sizler için en faydalı hale getirdik.

Kendi alanında uzman, dijitalin 7/24 içinde olan yaratıcı ekibimiz ile hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara en etkili dijital pazarlama çözümlerini üretip geliştiriyoruz. Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip bunları dijitale entegre ediyoruz. Böylece potansiyel hedef kitlenize ulaşmada güçlü bir profil oluşturmanızı sağlıyoruz.

9:45 Medya olarak ne istediğinizi anlıyor, markanız için online PR çalışması yapıyor ve yönlendirmelerinizle sizlere yepyeni bir tasarım ve içerik dili oluşturuyoruz. Instagram, Facebook, YouTube reklamlarınızı yayımlıyor, reklamlarınızın içeriğinden tasarımına, doğru hedef kitleyi bulmaktan bütçe kullanımına kadar her süreci en iyi ve en doğru şekilde yönetiyoruz.

Sosyal medya yönetiminde içeriklerimizi ve görsellerimizi önceden oluşturup beğeninize sunuyor, dilediğiniz takdirde sizlere almak istediğiniz hizmet üzerinden bir strateji sunumu hazırlıyor, web site yazılım hizmeti veriyor ve SEO uyumlu içerikler hazırlayarak markanızı rakiplerinin önüne geçiriyoruz. Markanızı yazılı, görsel ve sosyal medyada hedef kitlenizle buluşturuyor, onlarla doğrudan bağ kurmanızı sağlıyor, bu bağı, birlikte çalıştığımız süreç içerisinde sürekli güçlendiriyoruz. Etkinlik pazarlaması ile çevrim içinde oluşturduğumuz etkileşimi çevrimdışına da taşıyoruz.

Siz de sağlık sektöründe dijital dünyanın bir parçası olmaya hazır mısınız?

9:45 MEDYA

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız.Bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

9:45 MEDYA

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız. Bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

İletişimde Kalalım

945 Medya hakkındaki en son haberleri ve güncellemeleri takip etmek için, sadece e-posta adresinizle abone olun.

    © Copyright 2021. 945medya.com Tüm Hakları Saklıdır.

    © Copyright 2021. 945medya.com Tüm Hakları Saklıdır.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image