İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi Nedir? Nasıl Yapılır? Neden Önemlidir?
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://945medya.com/wp-content/uploads/2021/04/illustration14.png

İçerik Yönetimi Nedir?

İnternet siteleri başta olmak üzere dijital platformlardaki sahiplikleri, “kullanıcıların faydasına olan içeriklerle” doldurmak ve bu içerikleri oluşturma, yayınlama, düzenleme, paylaşma sirkülasyonunu yönetmek, içerik yönetimi demektir. Örneğin: sağlık odaklı SEO ajansı olarak sizlere hizmet veren 9:45 Medya olarak bizler, doktorlarımızın sitelerindeki içerikleri SEO çalışmalarımız doğrultusunda hazırlar, yayınlar ve zamanı gelince düzeltmeler yaparak güncel tutarız. Blog yönetimi, sosyal medya hesaplarında entegre paylaşım gibi diğer konularda da sizlere içerik yönetimi hizmeti adı altında hizmet verir ve daima “güncel bilgi veren site” olarak algılanmanızı sağlarız.

İçerik Yönetimi Size Ne Sağlar?

İçerik yönetimi konusunda içeriğin önemini biliyor olmanız ve sitenize düzenli içerik giriyor olmanız size bazı dezavantajlar getirebilir. Örneğin; kullandığınız dil ve anlatım sebebiyle ziyaretçileriniz sizi eleştirebilir ve word of mouth dediğimiz ağızdan ağıza yayılmak sureti ile sizin bu anlatım sorunsalınız duyulabilir. Özellikle, büyük markalar için kriz anlamına gelen bu sorunsal, profesyonel içerik yönetimi yapan kişiler tarafından asla yapılmayacaktır. Aynı zamanda kurumsal kimliğiniz doğrultusunda hazırlanmış bir yazı da yine sizin imajınızın artmasını ve ziyaretçileriniz tarafından “kaliteli” olarak algılanmanızı sağlayabilir.

Genel olarak içerik yönetimi yaptırmak markanıza değer katma, ziyaretçilerinizi tatmin etme, potansiyel müşterilerinizi çekme, krizlere karşı daha dayanıklı durma gibi bir dizi avantaj sağlar.

9:45 Medya İçerik Yönetiminde Hangi Hizmetleri Sunar?

İçerik Planlama, Hazırlama ve Onay

9:45 Medya olarak dijital kampanyalarınızı inceler ve sizin dijital dünyada hangi içeriklerle çıkacağınız konusunda size fikir verebilir. İçerik planlama sürecine dahil olan 9:45 Medya, sağlık odaklı seo çalışmalarınızda da içeriklerinizi planladıktan sonra en iyi şekilde hazırlar ve sizin onayınıza sunarak yayına alır.

İçeriklerin Güncellenmesi

SEO çalışmalarınız doğrultusunda içeriklerinizin güncellenmesi gerekiyor ise yine 9:45 Medya içeriklerizi günceller ve SEO çalışmasında yükselişler elde eder. Bu konu ise 9:45 Medya ’nın insiyatifinde olup diğer SEO veya içerik ajanslarının yapması gereken bir zorunluluk değildir. Ancak, SEO çalışmalarından hızlı sonuç alabilmeniz için 9:45 Medya, bazı sayfaları yada kategorileri içerik güncellenmesi yaparak değiştirebilir.

Kolay Yönetim

Güncel içeriklerle hazırlanan web sitenizin tüm yedekleri ve içeriklerin kopyaları, 9:45 Medya’da saklanır. Herhangi bir problem olduğunda ise tarafınıza teslim edilir.

Site Gelişimi

Sitenizin güvenirliği yada imajı hakkında ön yargıda bulunabilecek olan profesyonel uzmanlarımız, sitenizin geliştirilmesi konusunda da size öneriler sunabilir. İçerik kısmında çağın gereksinimi olan emoji şablonlarının yer almasını sağlamak ise buna bir örnektir. Yeni nesil, emojilerle büyüdüğü için size de içerik kısmını yada içeriğin hazırlandığı kısmın “emoji eklentisi ile güncellenmesi” gerektiğinin bilgisini verebilir.

https://945medya.com/wp-content/uploads/2021/04/icerik.png

9:45 MEDYA

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız.Bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

9:45 MEDYA

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız. Bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

İletişimde Kalalım

945 Medya hakkındaki en son haberleri ve güncellemeleri takip etmek için, sadece e-posta adresinizle abone olun.

    © Copyright 2021. 945medya.com Tüm Hakları Saklıdır.

    © Copyright 2021. 945medya.com Tüm Hakları Saklıdır.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image