Video Çekimi

Şirketiniz ve sizin için profesyonel video çekimleriyle sizi tanıtalım.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://945medya.com/wp-content/uploads/2021/04/vid-cek.png

Video Çekimi

Son yıllarda hızla gelişen teknoloji sayesinde artık “merak ettiğimiz ya da öğrenmek istediğimiz her şeye “videolar ve videoların yayınlandığı kanallar” ile saniyeler içerisinde erişebiliyoruz. Kimi zaman bir ameliyat videosu kimi zamanda ameliyat sonrası bilgilendirme videosu izliyor ve ilerde bizi bekleyen bir ameliyat ya da ameliyat sonraki süreç hakkında “uzman doktorlardan” bilgi edinebiliyoruz. Yapılan araştırmalara göre videoların; resim ya da işitsel materyallere nazaran daha çok izlendiğini ve etkileşim yarattığını gördük. Bu nedenle; bir kitleye ya da bir coğrafi bölgeye seslenmek istiyorsak kuşkusuz ki “video” en kolay yol olacaktır.

Ürün, hizmet ya da sadece bilgilendirme amaçlı dahi hazırlanabilecek bir video ile “binlerce” kişiye ulaşmak, günümüzde mümkündür. Google gibi Dünya devi bir arama motoru da video paylaşımı yapan sitelere “etkileşimi arttırdığı” gerekçesi ile daha sıcak bakmakta ve sıralamalarında da en üstlerde yer vermektedir. Zira; günün büyük bir bölümünü video izleyerek geçiren Dünya ülkeleri, Google’ın da takibindedir. Arama sonuçlarında en iyi sonucu kullanıcıya sunmak isteyen Google, “video” izlemeyi seven kullanıcılarına “ videolu içerikleri” sunmaya gayret etmektedir.

Kurumsal Kimlik Pekiştirmesi İçin Video Çekimi Hizmeti Mutlaka Alınmalı!

Günümüzde insanlar günlük rutininin büyük bir bölümünü “video” izleyerek geçiriyor. İnstagram başta olmak üzere Youtube gibi video kanallarında da aktif olarak bulunan kişiler, videolu içerikleri izlemeye daha eğilimli oldukları için bugün tüm pazarlama stratejilerin yeniden planlanmasına vesile oldular. İnternet reklamcılığı stratejilerinde sıklıkla gördüğümüz “etkileşime geçirmek”, videolar ile kolaylıkla elde edilebiliyor.

Hal böyle iken; arama motorları da kullanıcıların tıklamalarına ve sitede kalma oranlarına göre bir siteyi iyi ya da kötü diye değerlendirmeye alabiliyor. Yani; video çekimi hizmeti ile bir firma hem SEO başarısını yükseltebilirken hem de kurumsal kimliğini “tüm platformlarda” pekiştirme elde ediyor. Rakiplerden öne çıkmanın daimi yolunu arayan firmalar ise video çekimi yaptırarak “hedeflerine” daha kolay ulaşabilmeyi böylece yakalamış oluyorlar.

Siz de markanızın kurumsal kimliğini pekiştirmek ve hızlı bir SEO başarısı elde etmek istiyorsanız web siteniz ve diğer platformlar içinde mutlaka “video çekimi” hizmeti alın. Video içerikleri; kurumunuzun imajını pekiştirirken meslaktaşlarınızla da aranızdaki farkı arttıracaktır.

9:45 MEDYA

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız.Bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

9:45 MEDYA

Tüm dijital platformlarda (web tasarım, seo, grafik tasarım, arama motoru pazarlama, adwords, yazılım) en az on (10) senelik tecrübeye sahip uzmanlarımız ile sizlere hizmet vermek için buradayız. Bizimle büyüyerek kök salan bir çok başarı hikayeleri dinliyoruz.

İletişimde Kalalım

945 Medya hakkındaki en son haberleri ve güncellemeleri takip etmek için, sadece e-posta adresinizle abone olun.

    © Copyright 2021. 945medya.com Tüm Hakları Saklıdır.

    © Copyright 2021. 945medya.com Tüm Hakları Saklıdır.

    bt_bb_section_top_section_coverage_image